Kurumsal

Ekibimiz

GERİ DÖN

İdeapark olarak iyi bir projenin ancak alanlarında uzman ekip ruhu taşıyan bireylerden oluşan bir takımın elinden çıkabileceğine inanıyoruz. Etkili bir takım oluşturmak için elbette, birey-ekip odaklı yetenekli bireyler gerekir. 

Samimî bir kenetlenme ve ortak anlayış içinde sorumluluklarını üstlenip, kendilerine düşen vazifeyi en iyi şekliyle yerine getirmeye çalışan bireyler ve onlardan meydana gelen bir ekipte, hiç kimsenin alt edemeyeceği bir güç alanı, bir enerji bütünlüğü ve birbirine sahip çıkma duygusu olacaktır. Unutulmamalıdır ki kendilerini bir araya getiren işin önemini kavrayan ekip, derin bir anlayış ve üstün bir görev anlayışı ile içlerinde büyük bir sükûnetle onları bir araya getirecek bir lidere dahi ihtiyaç duymadan uyum içinde çalışabilirler. Tabi ki bu uyum ütopik bir uyum değil, herkesin kendisine düşen görevi büyük küçük demeden, ast-üst gözetmeden hakkıyla yapmak gayreti içinde olduğu bir uyumdur.

Sizler de yukarıda tanımlanın bir ekipte yerinizi almak istiyorsanız, İş Başvuru Formunu doldurabilir veya CV’nizi kariyer@ideapark.com.tr adresine gönderebilirsiniz.